English
 
brief decription of services with some chosen tips wide range of alternatives in Slovakia & Bratislava
 

UniTrolls


UniTrolls

Interiér vozíka

Interiér vozíka

UniTroll rescue Nomad

Pre všetkých, ktorí potrebujú zabezpečiť v exteriéri silný stabilný zdroj elektrického prúdu (napr. 17 kW a viac podľa priania), vyrábame prívesné vozíky vybavené japonskými dieselovými elektrocentrálami KUBOTA. Sú upravené tak, že môžu nepretržite pracovať so zavretou a zamknutou strechou s minimalizovaným hlukom vďaka silnému odhlučneniu. Obsluha tak môže opustiť zariadenie a nemusí mať obavu z jeho zneužitia.

UniTroll Rescue II

Pre záchranárske skupiny vyrábame osvetľovacie a zdrojové prívesné vozíky Unitroll Rescue II., ktoré osvetlia postihnutú oblasť a zaistia zdroj elektrickej energie 220V a 380V. Navyše sú vybavené priestorom pre uloženie spacích vakov, diek, lehátok, skladacích stolov, kresiel a veľkého stanu pre poskytnutie základných potrieb pre ľudí postihnutých prírodnou katastrofou, prípadne na odpočinok záchranárov.


Testy vo vojenských výcvikových priestoroch v Libava (Česká republika, 2004)

Testy vo vojenských výcvikových priestoroch v Libave (Česká republika, 2004)

UniTroll Mini

UniTroll Worker

Pre technikov pracujúcich v noci v exteriéri pri odstraňovaní rôznych havárií, porúch, vyrábame osvetľovací a zdrojový prívesný vozík UniTroll Worker, ktorý osvieti problémový priestor a zaistí silný zdroj elektrickej energie 220V a 380V. Vozíky sú vybavené výklopným masívnym pracovným stolom, skrinkou so šuflíkmi na spojovací materiál, náradím, náhradnými dielmi a veľkým priestorom na ukladanie nástrojov. Výkonný infražiarič zaisťuje teplotnú pohodu technikom. Infrateplo je pre ľudský organizmus najprirodzenejšie, vytvára podvedomú pohodu a znižuje únavu.

UniTroll Mini

Špeciálny prívesný vozík do 750kg je vybavený len jedným výsuvným (6m) stožiarom so základnými dvoma halogen-metalidovými reflektormi. Ich výhoda je v nízkej spotrebe elektrickej energie, 5x vyššej svietivosti než u bežných halogénov a pomerne dobrej odolnosti proti nárazom, pretože žiarovky respektíve výbojky nemajú vlákno. Elektrocentrála Honda 2200 so spotrebou 2-3 litre benzínu na hodinu s ručným štartovaním je štandardne vybavená voltmetrom a autonabíjačkou.

webdesign and programming  by catmedia